Firma przewozowa Miś powstała w 1996 roku. Przez 14 lat swojej działalności firma nieustannie rozwija się i wprowadza nowe rozwiązania, aby podróż każdego klienta przebiegała sprawnie i bezpiecznie. Warto podkreślić, iż przedsiębiorstwo jest otwarte na wszelkie wnioski i uwagi, które mogą mieć wpływ na podniesienie jakości usług.

Podstawą działalności firmy, od początku jej istnienia, są międzynarodowe przewozy pasażerskie z Polski do Włoch. Nie jest to jednak jedyna forma działalności "Misia". Ich autokary obsługują także połączenia międzymiastowe, m.in. między Krosnem, Rzeszowem i Warszawą.

Firma dysponuje nowoczesnymi i bezpiecznymi busami oraz autokarami. Posiada własny serwis, który na bieżąco przeprowadza przeglądy techniczne. Firma ściśle przestrzega przepisów, dotyczących czasu pracy kierowców, aby zapewnić bezpieczną podróż swoim klientom. Doskonały stan techniczny i komfortowe wyposażenie pojazdów zapewniają wygodną podróż.

Firma Miś posiada certyfikat kompetencji zawodowych w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Kierowcy na bieżąco doskonalą swoje kwalifikacje w zakresie przepisów ustawy o transporcie drogowym osób. Ciągle podwyższana jest jakość świadczonych usług, a zadowolenie i bezpieczeństwo klientów firmy są dla "Misia" najważniejsze.

Rezerwacji na te i inne połączenia autokarowe można dokonać w naszym systemie rezerwacji.