Firma rozpoczęła swoją działalność 1984 r jako biuro turystyczne organizujące wówczas wczasy i pobyt nad morzem. W ciągu kilku kolejnych lat do swojej oferty biuro wprowadziło pomoc w organizowaniu koloni, zimowisk a także wycieczek autokarowych w kraju jak i za granicą. Począwszy od roku 1989 firma wprowadzała do swojej oferty stałe połączenia pomiędzy Polską a Niemcami. Największy przełom nastąpił jednak w roku 1992 kiedy to zaczęto przewozić pasażerów także do Francji, Belgi, Holandii oraz Anglii.

Obecnie każdego tygodnia pasażerowie przewożeni są regularnie na każdej oferowanej trasie. W okresach wzmożonego zainteresowania firma oddaje do użytku większą ilość autokarów mogących przewieźć znacznie większą ilość pasażerów.

Firma posiada bogatą flotę złożoną z nowoczesnych i bezpiecznych autokarów produkcji: DAF, Eos, Skania, Mercedes, Neoplan, Setra. Wszystkie są komfortowo wyposażone aby w stopniu maksymalnym umilić czas osobom podróżującym. Do dyspozycji oddano fotele lotnicze, duże bagażniki, toaleta, klimatyzacja, video i cafe bar.

Rezerwacji na te i inne połączenia autokarowe można dokonać w naszym systemie rezerwacji.