Firma Odra Travel została założona w roku 1997 roku jako córka biura Anna Tours, działającego od 1990 r. i niemieckiej firmy Der Neumünsteraner.W chwili obecnej firma w całości należy do właściciela B.T. Anna Tours. Główna siedziba firmy mieści się w centrum Szczecina. Odra Travel jest prężnie działającym, samodzielnym, wciąż rozwijającym się touroperatorem w sektorze przewozów turystycznych oraz organizacji wycieczek specjalistycznych.

Odra Travel proponuje połączenia do: Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Norwegii oraz Włoch.

Odra Travel to nie tylko nowoczesne autokary wyposażone w klimatyzację, mini-bar, wc, TV/video (Bova, Irisbus, MAN, Neoplan), ale przede wszystkim wspaniała załoga składająca się z doświadczonych, dobrze wykwalifikowanych, pełnych poświęcenia osób. Pojazdy obsługują wyłącznie doświadczeni i gruntownie sprawdzeni kierowcy.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług i kreatywność. Współpracują z doświadczonymi pilotami o ustalonej renomie.

Rezerwacji na te i inne połączenia autokarowe można dokonać w naszym systemie rezerwacji.