Firma Orbis Transport z siedzibą w Warszawie, gości na rynku polskim od trzynastu lat. Podwaliny tejże firmy stanowiło, istniejące ponad osiemdziesiąt lat, biuro turystyczne - Orbis Travel. Firma Interbus z kolei to Centrum Rezerwacji Międzynarodowych Przewozów Autokarowych, która zajmuje się dystrybucją biletów na przewozy międzynarodowe. Firma Orbis Transport jest jednym z największych przewoźników autokarowych w Polsce. Realizuje głównie przewozy międzynarodowe. Przedsiębiorstwo cechuje wysoka jakość wykonywanych usług, przy jednocześnie przystępnych cenach, na kieszeń każdego klienta. Najważniejsze jest bezpieczeństwo pasażerów oraz wysoka jakoś podróży. Rzetelność, uczciwość oraz szacunek dla klienta to cechy, jakie musi posiadać personel firmy.

Przewoźnik oferuje trasy w kierunku do: Belgii, Bułgarii, Czech, Francji, Grecji, Holandii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Węgier i Wielkiej Brytanii. Najwięcej połączeń realizowanych jest do: Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Warto wspomnieć, iż w autokarach Orbis Transport nie można przewozić zwierząt ani rzeczy uznawanych za niezgodne z prawem.

Z dniem 01.06.2010 r. firma PBP Sindbad, obecnie największy przewoźnik autokarowy w Polsce, przejęła działalność przewozową firmy Interbus w zakresie sprzedaży biletów autokarowych oraz realizacji międzynarodowych linii autokarowych.

Rezerwacji na te i inne połączenia autokarowe można dokonać w naszym systemie rezerwacji.