PKS Stalowa Wola to jeden z najstarszych polskich przewoźników autokarowych, który powstał w 1950 roku i od ponad 60 lat działa prężnie na polskim rynku, ciągle rozwijając się i podnosząc jakość swoich usług. Głównym obszarem działania firmy jest transport krajowy i międzynarodowy osób. Firma PKS Stalowa Wola świadczy także inne usługi, a mianowicie: naprawą i konserwacją pojazdów, dysponuje stacją paliw, wynajmuje autokary.

Tabor firmy składa się z autokarów marek: Volvo, Mercedes, Renault, Autosan, Jelcz, Setra, Solbus oraz Mercedes. Autokary te wyposażone są, w zależności od marki, w lodówki, rozkładane fotele, indywidualne oświetlenie foteli, toaletę, radio oraz klimatyzację. Pojazdy są utrzymane w odpowiednim stanie technicznym, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, a doświadczeni kierowcy zapewniają szybką i spokojną podróż.

W ramach autobusowej komunikacji krajowej firma obsługuje połączenia pośpieszne, dalekobieżne oraz lokalne w kierunkach do: Krakowa, Łańcuta, Lublina, Polańczyka, Przemyśla, Rzeszowa, Warszawy i Zakopanego. W ramach zaś komunikacji międzynarodowej, autobusy PKS Stalowa Wola realizują połączenie z Polski do Francji. Firma zajmuje się także dystrybucją biletów autokarowych innych polskich przewoźników, realizujących wiele połączeń międzynarodowych.

Rezerwacji na te i inne połączenia autokarowe można dokonać w naszym systemie rezerwacji.